ALET ASMA PANOLARI VE TAKIM KANCALARI

Star çelik alet asma panoları veya bu panolar ile oluşturduğunuz geniş alet asma panolu duvarlarınız, aletleri ayrı ayrı tasnif etmek için ideal bir fırsat sunar.

TAKIM ASKI APARATI K08

TAKIM ASKI APARATI K08

STAR ÇELİK K08 takım askı aparatı-kancası askısı tekli sağlam yapısı ile öncelikli yuvarlak boru ve benzeri birçok alet ve aparatın ve parçaların vs sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı 1,5 mm sac kalınlığı ve galvaniz kaplamalı. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM ASKI APARATI K09

TAKIM ASKI APARATI K09

STAR ÇELİK K09 takım askı aparatı-kancası-askısı tekli sağlam yapısı ile en başta penseler olmak üzere birçok alet ve aparatın sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı 1,5 mm sac kalınlığı ve galvaniz kaplamalı. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir ve koruyucu plastiği ile kanca ucu korumaya alınır.

Satın Al
TAKIM ASKI APARATI K10

TAKIM ASKI APARATI K10

STAR ÇELİK K10 takım askı aparatı-kancası-askısı 6 kollu sağlam yapısı ile birçok alet ve aparatın ve parçaların vs sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı 1,5 mm sac kalınlığı ve galvaniz kaplamalı. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir ve koruyucu plastiği ile dikey kanca ucu korumaya alınır.

Satın Al
TAKIM ASKI APARATI K11

TAKIM ASKI APARATI K11

STAR ÇELİK K11 takım askı aparatı-kancası-askısı tekli sağlam yapısı ile birçok alet ve aparatın ve parçaların vs sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı 1 mm sac kalınlığı ve galvaniz kaplamalı. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir ve koruyucu plastiği ile dikey kanca ucu korumaya alınır.

Satın Al
TAKIM ASKI APARATI K12

TAKIM ASKI APARATI K12

STAR ÇELİK K12 takım askı aparatı-kancası-askısı sağlam metal yapısı ile törpü, eğe, tornavida ve benzeri birçok alet ve aparatın sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı Alet asma kancamız 1 mm kalınlığında galvaniz sactan üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM ASKI APARATI K13

TAKIM ASKI APARATI K13

STAR ÇELİK K13 takım askı aparatı-kancası-askısı sağlam metal yapısı ile tornavida ve benzeri birçok alet ve aparatın sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı Alet asma kancamız 1 mm kalınlığında galvaniz sactan üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM ASKI APARATI K14

TAKIM ASKI APARATI K14

STAR ÇELİK K14 takım askı aparatı-kancası-askısı sağlam metal yapısı ile matkaplar ve allen anahtarlar için uygun olan ve diğer birçok alet ve aparatın vs sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı Alet asma kancamız 1 mm kalınlığında galvaniz sactan üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
TAKIM ASKI APARATI K15

TAKIM ASKI APARATI K15

STAR ÇELİK K15 takım askı aparatı-kancası-askısı metal sağlam yapısı ile çeşitli ölçüde ve modelde anahtarların ve benzeri birçok alet ve aparatın sonsuz hayal gücünüz ile alet asma panoları üzerinde güvenli bir şekilde düzenleme ve saklamanızı sağlar. Uzun ömürlü endüstriyel kullanım için tasarlanmış uzun ömürlü ve dayanımlı Alet asma kancamız 1 mm kalınlığında galvaniz sactan üretilmektedir. Kilitleme plastiği ile çıkma önlenir.

Satın Al
Hakkımızda

Hakkımızda

Endüstriyel Mobilyada Starçelik

1976 yılında, metal ustası 3 kardeş tarafından küçük bir atölye temelleri atılan Star Çelik fiması ilk günlerinden, günümüze kalite olgusunu iş yaşamına klavuz edinmiştir.

Çalışanların ve yönetim şirket kimliğine olan bağlılıkları, özverileri kalite yolculuğumuzda büyük mesafelerin çabucak geçilmesini sağlamıştır. Star Çelik; yılların verdiği tecrübe ve işine bağımlı kadrosu ile kaliteli ürünler üretir.Üretiminde mükemmele ulaşmak için kaliteli malzeme kullanarak modern teknolojileri, üretim yöntemleri ve ustalığı birleştirmiştir.

Devamı

DELİKLİ TAKIM ASMA PANOLARI VE TAKIM ASMA KANCALARI

"Star çelik profesyonel delikli takım asma pano sistemleri ile düşlediğiniz düzen"

Star çelik takım asma panoları veya bu panolar ile oluşturduğunuz geniş takım asma panolu duvarlarınız, aletleri ayrı ayrı tasnif etmek için ideal bir fırsat sunar. Bu düzenleme işlemini takım asma panoları ve takım asma kancaları ile defalarca değişen şartlara göre tekrar tekrar yapabilirsiniz.

Bu kolaylık klasik sistemlerin sizi bir defalık düzenleme yapma kısıtlamasından veya her bir düzenlemede yapacağınız artı masraflardan kurtarır.

Takım asma panoları, aletleri her zaman elinizin altında tutmakla kalmaz, temiz alet ve takım saklama, aletlere, takımlara veya çalışma malzemelerine hızlı erişim, açık ve yerden tasarruf eden sistematik organizasyon yardımı sunar.

Star çelik duvar panel setleri ile takımlar askıda küçük parçalar kutuda

Duvar panel setleri atölyelerin, fabrikaların, garajların veya hobi alanlarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Duvar panel setlerine çeşitli takım asma kancaları ve plastik avadanlık kutular pratik ve kolay bir şekilde takılabilir Duvar panel setlerine raflar ve plastik kutular da asılabilir. Aletler ve takımlar dolaplarda ve çekmecelerde gözden kaybolurken  zaman kaybı hat safhaya çıkabilir, duvar panel setleri ile doğru alete güvenli ve hızlı erişim garanti edilir.

Duvar panel setlerimiz sadece duvarda kullanılamaz

Delikli takım asma ve oluklu panolarımız çalışma tezgâhlarına, iş istasyonlarına atölye arabalarına, takım dolaplarına, arabalarına, endüstriyel malzeme dolaplarına takılabilir veya hareketli veya sabit stant oluşumları ile bir bölme işlevi görebilir. Alet asma panoları ile oluşan stantlar düzen için pratik ve çok yönlü çözümler sunar.

Star çelik Delikli alet asma pano sistemleri için hangi aksesuarlara ihtiyacınız var?

Delikli takım asma panolarımız için üretilen standart takım asma kancalarımız kullanımda verimlilik sağlar.

Takım asma kanca çeşitliliği, uygun şekilde asılarak düzenlenecek ögelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ve takım asma kancaları aletlerin ergonomisine göre tasarlandığından kullanım kolaylığı ve zaman kazandırır.

Delikli alet asma panolarınız için doğru aksesuar kullanımında Star çelik ihtiyacınıza çözüm bulacaktır. Star çelik alet asma kancalarını seçimini sizin için kolaylaştıran çeşitli seçenekleriniz vardır: Örneğin, aletlerin basitçe asıldığı tekil kancalarımızdan yaylı alet asma kancalarımıza, anahtar setleri için hazır çözümlere, pano üzerine takılabilir raflara, matkap uçlarınızdan alen anahtarlarınıza kadar çözüm sunan takım asma kancalarımızı ve aksesuarlarımız kullanabilirsiniz. Bu esnek seçenekler, delikli alet asma pano sisteminizi tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlama fırsatı verir.

Online mağazamızdan yüksek kaliteli takım asma kanca çeşitlerimizi ucuza satın alabilirsiniz. Anahtar tutucular, testere tutucular, matkap tutucular, tekli -çiftli çubuk kancalar U veya yaylı tutucu takım asma kancaları tek tek seçerek veya tek bir pakette çeşitli kancalardan ve farklı aksesuarlardan oluşan bir alet kancası seti satın almanız özellikle tavsiye edilir.

Geniş ürün yelpazemize bir göz atın ve pratik delikli alet asma ve oluklu pano sistemleri ve alet kancaları ve uygun aksesuarlar ile çalışma ortamlarınızda düzenli bir çalışma alanı oluşturun.

Ürünleri Keşfet

STAR ÇELİK çekmeceli ve kapılı  dolaplar atölye, depo, ofis,tamirhane,hobi alanları için çok çeşitli tasarımlarda mevcuttur.

STAR ÇELİK çekmeceli dolaplarımızın; Atölye ve üretim alanı için, boyutlarında, çekmece düzeninde ve yüksekliklerinde bireysel gereksinimlere mükemmel uyum sağlayan çeşitli çelik sac versiyonları mevcuttur.Örneğin, aletleri depolarsınız veya inşaat ve üretim parçalarını açıkça elinizin altında tutarsınız. Boyutlar uygun şekilde yayılmışsa, gölge tahtası da dâhil olmak üzere tüm takım kümelerini doğrudan çekmecede saklayabilirsiniz.